Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Simple page, placeholder image

Płatność przelewem

Za zarezerwowane bilety istnieje możliwość płatności przelewem. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z takiej metody, prosimy o wcześniejszą informację.
 
Dane do przelewu:
Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka
Pl. Defilad 1
00-901 Warszawa

Nr konta bankowego:
82 2490 0005 0000 4600 3917 0751

W tytule przelewu prosimy wpisać: termin i tytuł spektaklu oraz nazwisko osoby, na którą była dokonana rezerwacja lub numer rezerwacji. Potwierdzenie przelewu prosimy przesłać na adres e-mail: [email protected].

Po zaksięgowaniu wpłaty, bilety zostaną wydrukowane w kasie sceny, na której grany jest spektakl. Zapraszamy po odbiór najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem.

Płatność przelewem nie dotyczy sprzedaży online.
Jeśli transakcja internetowa została z jakiegoś powodu przerwana, wybrane przez Państwa miejsca pozostają zablokowane, a po około 60 minutach automatycznie wrócą do sprzedaży. Prosimy nie opłacać takich zamówień tradycyjnym przelewem.

Faktury 
Od 1 stycznia 2020 r. – zgodnie z ustawą z dnia 4 lipca 2019 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 1520) –  Teatr wystawi nabywcy (podatnikowi VAT) fakturę do paragonu tylko jeśli paragon ten będzie zawierał NIP nabywcy.
 
Podatnicy dokonujący zakupu na potrzeby działalności gospodarczej, powinni o tym fakcie poinformować kasjera przed dokonaniem przelewu.
Numer NIP powinien zostać podany przed wydrukowaniem paragonu.

Późniejsza deklaracja skutkuje brakiem możliwości zmiany charakteru zakupu i tym samym brakiem możliwości wystawienia faktury VAT.