Wczoraj byłaś zła na zielono. Na zielono? To teraz wytłumacz mi to tak, abym zrozumiał. Spotkanie na marginesach spektaklu “Wczoraj byłaś zła na zielono”, o samorzecznictwie i sojusznictwie.
W poniedziałek 17. lutego o godzinie 19:00 zapraszamy Państwa na spotkanie wokół premiery spektaklu „Wczoraj byłaś zła na zielono” w reżyserii Anny Augustynowicz na podstawie książki Elizy Kąckiej o tym samym tytule.
Chcemy przyjrzeć się temu jak reagujemy na inne, niezrozumiałe, jak wspieramy, towarzyszymy, dzielimy się przestrzenią. Wspólnie zastanowimy się jak być mądrą osobą towarzyszącą, sojuszniczą, współistniejącą oraz jak podzielić się odpowiedzialnością za zwiększanie zrozumienia i zmniejszanie wykluczenia.
Spotkanie realizowane jest przez Fundację Scolar – partnera spektaklu.
W spotkaniu wezmą udział: Eliza Kącka, Marta Sierocka - Rogala, Katarzyna Malinowska.