Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Simple page, placeholder image

Mój Dramatyczny

W ramach jubileuszowego cyklu „Mój Dramatyczny” zapraszamy na spotkania z aktorkami i aktorami, którzy będąc wybitnymi indywidualnościami, współtworzyli legendę zespołu Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy. Zagrali znakomite role w przedstawieniach, które przeszły do historii tej sceny. Cieszyli się uznaniem i pozostają wciąż w żywej pamięci publiczności. Chcemy wspominać ich dokonania, przywoływać również scenicznych partnerów i inne osoby, które zapisały się w dziejach Teatru Dramatycznego.

W obecnym zespole Teatru Dramatycznego jest aktorką, która ma najdłuższy staż na tej scenie. Zadebiutowała bowiem 50 lat temu. I jest jej wierna z kilkunastoletnią tylko przerwą. Była Celimeną w molierowskim „Mizantropie” i Elmirą w „Biedaczku vel Tartufie”. A dziś można ją zobaczyć w znakomitych rolach w przedstawieniach m.in.: „Romantycy”, „Kobiety bez znaczenia” „Pociągi pod specjalnym nadzorem”, „Miłość od ostatniego wejrzenia”. Na spotkanie z Małgorzatą Niemirską zapraszamy 4 maja o godz. 19.00.

W czerwcu planujemy kolejne, cotygodniowe spotkania z artystami, którzy opowiedzą, czym był dla nich „Mój Dramatyczny”. Program przedstawimy wkrótce.

Wstęp na spotkania jest wolny.  Aby zagwarantować sobie miejsce na sali poprosimy o dokonanie rezerwacji w kasie Teatru Dramatycznego lub w Biurze Obsługi Widza.

KONTAKT
KASY TEATRU:
tel. 602 792 282 | 663 741 122 | 663 741 903
e-mail: kasa@teatrdramatyczny.pl

Partnerzy

strony www strony www strony www strony www