Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Filmowy spacer po kulisach Dramatycznego
 
Czy będąc na Scenie im. G. Holoubka zwróciliście uwagę na ogromny żyrandol nad Waszymi głowami? Zapewne trudno go nie zauważyć, ale jeszcze trudniej wyobrazić sobie, że można do niego wejść. Jesteście ciekawi jak wygląda od środka? A może interesuje Was bardziej to, gdzie aktor spędza ostatnią godzinę przed spektaklem? Nasz nowy cykl "Dramatyczny od kulis" odsłoni przed Wami wiele teatralnych zakamarków! Zobaczycie jakie elementy za kulisami sprawiają, że na scenie dzieje się magia, choć ich nazwy jak "mosty" i "sztankiety" brzmią dość surowo. Przekonacie się także, że słowo "artysta" nie przynależy wyłącznie do aktorów, dramaturgów, reżyserów i scenografów, ale także między innymi do osób, które w piwnicznych pracowniach potrafią wyczarować najwspanialsze elementy dekoracji . Krótko mówiąc będziecie mogli zbliżyć się do tego, co tworzy ducha teatru, a nawet poznać mity (bądź fakty!) o duchach twórców krążących po teatralnych korytarzach.

Wystarczy dodać, że przez wszystkie tajniki poprowadzi Was głos Adama Ferencego, a mamy nadzieję, z niecierpliwością będziecie czekali na kolejne emisje odcinków.

Drodzy Widzowie,
Udział w wydarzeniach DramatOnu, który rozpoczęliśmy w kwietniu i kontynuujemy w kolejnych miesiącach jest bezpłatny, ale jeśli chcielibyście wesprzeć naszą działalność w tym trudnym czasie, zachęcamy do zakupu cegiełki. Możecie wpłacić dowolną kwotę na cele statutowe teatru.
wpłać darowiznę >>
Dziękujemy, że jesteście z nami.


Minione odcinki:
"Ludzie teatru" / zobacz na youtube

"Mechanika teatru" / zobacz na youtube
"Duchy teatru" / zobacz na youtube
"Rzemiosło teatru" / zobacz na youtube

Brak elementów do wyświetlenia

Partnerzy

strony www strony www strony www strony www