Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Simple page, placeholder image

Sylwester w Teatrze DramatycznymSzampański Sylwester w Teatrze Dramatycznym!

W ostatni wieczór roku na naszych scenach zaprezentujemy aż cztery spektakle, by zapewnić różnorodność wyboru i zagwarantować świetnie spędzony czas. Niezależnie od tego, którą propozycję wybierzecie, to zdecydowanie będzie niezapomniany Sylwester!
W tę szczególną noc możecie obejrzeć:

KSIĘŻNICZKĘ TURANDOT na Scenie im. G. Holoubka o godz. 19:00 | KUP BILET

Pierwsza feministka i chcący coś sobie udowodnić mężczyzna czy może okrutna księżniczka i dzielny książę? Odwieczna walka płci, która ukazuje człowieka jako pełnego sprzeczności i nie zawsze spełniającego romantyczne wizje miłości.

FATALISTĘ na Scenie im. H. Mikołajskiej o godz. 20:30 | KUP BILET

Lata trzydzieste XX wieku, syn rabina, córka kupca. On wraca do domu ze śladem szminki na policzku. Ona po południu umówiona była z kuzynką, choć widziano ją w męskim towarzystwie. Czy jeśli obydwoje mają po dwa romanse, to można powiedzieć, że są kwita?

DZIWNY PRZYPADEK PSA NOCNĄ PORĄ na Scenie na Woli im. T. Łomnickiego o godz. 20:00 | KUP BILET

Poznajcie Christophera. Nie lubi tłumów, boi się obcych, nie odczytuje uczuć ani metafor. Właśnie został oskarżony o zabicie psa sąsiadki i postanowił sam znaleźć winnego. Niezwykła opowieść o miłości, marzeniach i przełamywaniu własnych ograniczeń.

BARANA Z KOMODĄ na Scenie Przodownik o godz. 21:00 | KUP BILET

Dlaczego „Baran z komodą”? A dlaczego by nie! Zapraszamy na kabaret absurdu, w którym chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę. Nadchodzi nowy nieformalny kolektyw twórczy! Z łatwością przesuwają wszelkie granice i twierdzą, że dobry żart jest wart każdej ceny.