Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Kulunka Teatro | Hiszpania

SOLITUDES

| Scena na Woli im. T. Łomnickiego

„Solitudes” to drugi spektakl po genialnej, budzącej zachwyt widowni i recenzentów produkcji "André i Dorine” goszczącej na Festiwalu Sztuki Mimu w 2015 roku.

Nowa historia, która poprzez humor, zagłębia się w samotności i izolacji członków rodziny. Bohater spektaklu jest osobą, której - podobnie jak prawie wszystkich starszych osób, życie wypełnia praktycznie czekanie. Proste czynności, domowe rytuały, które nie zawsze muszą podobać się najbliższym. To niesamowita opowieść o tym jak rezygnację z małych i większych pragnień przyjąć z godnością, o tym z jaką determinacją można walczyć o samego siebie oraz jak nieprzewidywalne konsekwencje może to przynieść, zarówno dla nas samych jak i naszego otoczenia. To podróż to świata pozornej codzienności, jakże zaskakującej i skłaniającej do myślenia.

POLSKA PREMIERA 10 czerwca 2019 r., Scena na Woli im. T. Łomnickiego

Spektakle Kulunka Theatre wystawiano wiele razy na scenach Hiszpanii, Ameryki Południowej, USA, Chin i Europy. W ciągu ostatnich 4 lat spektakl można było oglądać w 22 krajach na 3 kontynentach. Zdobył on nagrodę na Birmingham European Theatre Festival w 2011 r. oraz na La Habana International Theatre Festival (Kuba).
 

fot. David Ruiz

Twórcy

reżyseria
Iñaki Rikarte
autorzy
José Dault, Garbiñe Insausti, Iñaki Rikarte, Edu Cárcamo, Rolando San Martín
muzyka
Yayo Cáceres

Obsada

José Dault
Garbiñe Insausti
Edu Cárcamo

Najbliższe spektakle

19:00 10-06

SOLITUDES

Partnerzy

strony www strony www strony www strony www strony www strony www