Magdalena Romańska (1983)


Menadżer. Zastępca dyrektora ds. produkcji Teatru Na Woli im. T. Łomnickiego. Producent spektakli wystawionych na scenie Przodownik przy Olesińskiej 21 oraz Teatru Na Woli im. T. Łomnickiego. Z teatrem związana rodzinnie - dziadek pracował jako krawiec w stołecznym Teatrze Współczesnym, babcia jako garderobiana w Teatrze Wielkim, a ojciec jako kierownik techniczny w Teatrze Nowym. Ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych (specjalizacja prasowa i fotograficzna) oraz Marketing Kultury na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie uczestniczy w kursie producenckim w Wajda School w Warszawie. Od 2005 do 2009 roku związana z branżą medialną. Pracowała jako dziennikarz miesięcznika teatralnego „Foyer”, redaktor prowadzący informatora kulturalnego „7 dni” („Dziennik Polska Europa Świat”), redaktor naczelny „WiK” i redaktor prowadzący dodatków specjalnych w tygodniku „Wprost”. W latach 2006-2009 była współwłaścicielką serwisu dostarczającego repertuary teatrów dla portalu „Co Jest Grane”.
Zastępca dyrektora Teatru Dramatycznego m. st. Warszawy. Menadżer kultury. Zastępca dyrektora ds. produkcji Teatru Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego w latach 2011-2012. Producent spektakli wystawionych w Laboratorium Dramatu, na Scenie Przodownik przy Olesińskiej 21 oraz Teatru Na Woli im. T. Łomnickiego. Z teatrem związana rodzinnie - dziadek pracował jako krawiec w stołecznym Teatrze Współczesnym, babcia jako garderobiana w Teatrze Wielkim, a ojciec jako kierownik techniczny w Teatrze Nowym. Ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych (specjalizacja prasowa i fotograficzna) oraz Marketing Kultury na Uniwersytecie Warszawskim, uczestniczyła w kursie producenckim w Wajda School w Warszawie. Od 2005 do 2009 roku związana z branżą medialną. Pracowała jako dziennikarz miesięcznika teatralnego „Foyer”, redaktor prowadzący informatora kulturalnego „7 dni” („Dziennik Polska Europa Świat”), redaktor naczelny „WiK” i redaktor prowadzący dodatków specjalnych w tygodniku „Wprost”. W latach 2006-2009 była współwłaścicielką serwisu dostarczającego repertuary teatrów dla portalu „Co Jest Grane”.
.
W Laboratorium Dramatu pracuje od 2005 roku.

 


spoty

 

unia


 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

© 2014 Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa