Michał Maliszewski

(ur. 1978) Absolwent krakowskiej PWST z 2004 roku. Grał między innymi: Mężczyznę w musicalu „Zazdrosna miłość” (wg „Księgi Ozeasza”, reż. P. Jędrzejas) granym gościnnie na deskach Narodowego Starego Teatru i Teatru Słowackiego w Krakowie oraz 250 w spektaklu „Gang Bang” P. Sali (reż. K. Jaworski) w Narodowym Starym Teatrze w Krakowie. Zagrał także epizod w filmie „Karol. Człowiek, który został papieżem” G. Battiato. Grał również w serialach telewizyjnych, między innymi w „Na Wspólnej” i „Pitbullu”.

W Laboratorium Dramatu zagrał Tomasza w „Sztuce mięsa” J. Papisa w reżyserii K. Jaworskiego. Brał również udział w czytaniach: „Domu matki” J. Jakubowskiego w reżyserii K. Jaworskiego, „Potępionego za niewiarę” T. de Moliny w reżyserii K. Rekowskiego, „Wielkiego Teatru Świata” Pedro Calderona de la Barcy w reżyserii T. Słobodzianka oraz „Innego miasta” Ł. Pawłowskiego w reżyserii K. Jaworskiego.


 


spoty

 

unia

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
iod@teatrdramatyczny.pl

 


 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

© 2014 Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa