Wraz z sezonem 2018/2019 wprowadzamy nowe oferty specjalne. Ponieważ zmieniamy zasady sprzedaży wejściówek, chcemy zaproponować Wam inne możliwości, dzięki którym z wyprzedzeniem zaplanujecie wyjście do teatru w atrakcyjnej cenie:

 

  1. ZNIŻKA W NORMIE

Do tej pory nie obowiązywały Cię żadne ulgi, a marzysz o biletach w niższych cenach? Teraz aż przez 3 dni możesz kupić bilet w cenie ulgowej! Bilety first minute obowiązują w dniu ogłoszenia repertuaru i przez kolejne dwa dni na wszystkie spektakle, które w nim znajdziecie. O pojawieniu się nowego repertuaru będziemy Was informować za pomocą naszej strony internetowej, Facebooka i newslettera. 

  1. KULTURALNE PONIEDZIAŁKI

Nie lubisz poniedziałków? Jeżeli chcesz zaplanować dla siebie coś miłego w ten najmniej lubiany dzień tygodnia, w każdy poniedziałek mamy dla Ciebie pulę biletów specjalnych na wszystkie spektakle grane w bieżącym tygodniu. Bilety w cenie 30 zł będą dostępne do wyczerpania się puli, najpóźniej do godziny 17.00 w dniu danego spektaklu. 

 

  1. OSTATNI DZWONEK

Teraz w dniu spektaklu, na który chcesz się wybrać od godziny 12.00 do 17.00 możesz kupić bilet w cenie 30 zł. Pula biletów ograniczona, a akcja jest gwarantowana wyłącznie w przypadku wolnych miejsc na widowni.  Możliwe miejsca z ograniczoną widocznością.

 

  1. NIEGWARANTOWANA

Zwykle czekasz do ostatniej chwili z zaplanowaniem wieczoru? Pamiętaj, że wejściówki będą teraz sprzedawane wyłącznie w przypadku, gdy na spektakl nie będzie już dostępnych biletów z wyznaczonym miejscem, więc warto skorzystać z akcji specjalnych trochę wcześniej.


spoty

 

unia

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
iod@teatrdramatyczny.pl

 


 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

© 2014 Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa