LETNIE AKCJE

Zimą jest Ci za zimno, a latem za gorąco? Nic dziwnego, skoro taki mamy klimat. W lipcu możesz schronić się w klimatyzowanych salach Teatru Dramatycznego i nadrobić kulturalne zaległości. 25 spektakli na trzech scenach, oferty specjalne, emocje i dobra zabawa – przed Letnim Przeglądem nie ma wymówek.
 

 

Wstąp do piekieł
Masz wakacyjną przerwę w psychoterapii albo gorączkowo zastanawiasz się nad właściwą diagnozą, ale w lipcu wszystkie poradnie są zamknięte? Wpadnij do teatru ochłodzić się mrożącymi krew w żyłach historiami: „Sinobrody – nadzieja kobiet”, „Obrzydliwcy”, „Bez wyjścia”, czyli seryjni mordercy, niepoprawni kochankowie i inni grzesznicy, którym nie dane przejść przez wrota do raju. Przy nich bez trudu zmieścisz się w normie.

PAKIET 3 BILETÓW ZA 90 ZŁ

Fiction/non fiction
Niedźwiedź, który służył w armii - brzmi nieprawdopodobnie, ale zdarzyło się naprawdę („Niedźwiedź Wojtek”). Podobnie jak historia księdza katolickiego, który dowiaduje się, że jako dziecko został uratowany z żydowskiego getta i wychowany przez polską rodzinę („Historia Jakuba”). Te spektakle to dowód na to, że życie pisze najbardziej niezwykłe scenariusze. 

PAKIET 2 ZA 100 ZŁ

Niepoprawna miłość
Czy można kochać się we własnej nauczycielce („Madame”)? Podrywać narzeczoną kolegi („Biedy ja, suka i jej nowy koleś”)? Albo romansować z żonatym facetem („Mężczyzna”)? Serce nie sługa, więc kocha mimo przeciwności losu („Sługa dwóch panów”).

PAKIET 4 BILETÓW ZA 120 ZŁ

Premiery sezonu
Ferdydurke, Pijani, Sinobrody – nadzieja kobiet, Mężczyzna, Pociągi pod specjalnym nadzorem

Jesienią i zimą nie wychylałeś zbyt chętnie nosa z domu i przegapiłeś premiery Teatru Dramatycznego? Latem możesz nadrobić zaległości! Wszystkie premiery ostatniego sezonu zagramy w ciągu jednego miesiąca.

PAKIET 5 BILETÓW ZA 125 ZŁ
PAKIET 3 BILETÓW ZA 90 ZŁ

Z czerwonym paskiem
Jakkolwiek wyglądało Twoje świadectwo szkolne i niezależnie czy ostatnie z nich otrzymałeś w tym roku czy dwadzieścia lat temu, na Letnim Przeglądzie zasłużysz na czerwony pasek! W środku lata, bez stresu i czytania lektur możesz wrócić do Szekspira („Miarka za miarkę”), Zapolskiej („Mężczyzna”), Gombrowicza („Ferdydurke”), Bułhakowa („Mistrz i Małgorzata”) i Białoszewskiego („Tajny dziennik”). Poznaj nowe, współczesne interpretacje tekstów najbardziej znanych pisarzy i dramaturgów.

PAKIET 5 BILETÓW ZA 125 ZŁ, PAKIET 3 BILETÓW ZA 90 ZŁ

Z historią w tle
Jedni w obliczu zbliżającej się wojny śpiewają i tańczą w kabarecie Kit Kat („Cabaret”), innym Berlin lat 30. wywraca życie do góry nogami („Bent”), a Czesi jak to Czesi – żadnym zdarzeniom historycznym nie pozwalają usunąć ze swojego życia smaku, radości i seksu („Pociągi pod specjalnym nadzorem”).

PAKIET 3 BILETÓW ZA 90 ZŁ

Summer Time in Dramatic Theatre
Masz gości z zagranicy i dość zwiedzania Starego Miasta? Zaproś ich do Teatru Dramatycznego! Kilkanaście spektakli w czasie Letniego Przeglądu gramy z napisami angielskimi.

PAKIET 3 BILETÓW ZA 90 ZŁ

English supertitles provided!  Choose any 3 and pay 90 zloty

Towarzyski wieczór z Wyrypajewem
Zanim z nudów ukąsi Cię letnia osa albo pijanego dopadnie szept Boga, sprawdź, co myśli jeden z największych współczesnych rosyjskich dramaturgów Iwan Wyrypajew („Pijani”, „Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie”).

PAKIET 2 ZA 100 ZŁ

W podróży
Niezależnie czy jedziesz na koniec świata („Rosyjski kontrakt”), w nieznane dzikie rejony („Tutli-Putli”), czy podmiejskim pociągiem do Londynu („Dziwny przypadek psa nocą porą”) każda podróż może być ekscytująca! Również ta po Warszawie na Letni Przegląd.

PAKIET 3 BILETÓW ZA 90 ZŁ

STUDENCKIE CZWARTKI
Także w wakacje dla studentów mamy ofertę specjalną! Wpadajcie na studenckie czwartki Letniego Przeglądu. Czeka na Was pula biletów po 20 zł!

WTOREK SENIORA
Drogie Seniorki i Seniorzy, zapraszamy szczególnie we wtorki – w ciągu miesiąca zagramy aż 6 spektakli w specjalnych cenach! Czeka na Was pula biletów po 20 zł!


PAKIETY  3-6-9 na LETNI PRZEGLĄD TEATRU DRAMATYCZNEGO
3 spektakle = 120 zł (3 x 40 zł) 
6 spektakli = 210 zł (6 x 35 zł)
9 spektakli = 270 zł (9 x 30 zł)

 


spoty

 

unia

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
iod@teatrdramatyczny.pl

 


 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

© 2014 Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa