„Scena opanowana, czyli kobiece wieczory” w Teatrze Dramatycznym

O co chodzi? Tym razem o ciekawą rozmowę po spektaklu „Harper”. Zapraszamy 14 stycznia o 19:00 na Scenę Na Woli.

„Harper” to opowieść o kobiecie w sytuacji granicznej (w tej roli Agnieszka Warchulska), która na wiadomość o zbliżającej się śmierci ojca postanawia spotkać się z nim po raz ostatni. Rzuca pracę,  a córce i mężowi nawet nie mówi o wyjeździe. Podróż okazuje się przygodą życia, która zmusi bohaterkę do zadania sobie pytań o najważniejsze sprawy – miłość, lojalność wobec najbliższych i własne miejsce w świecie.  Sztuka Simona Stephensa, autora między innymi „Dziwnego przypadku psa nocną porą” bez cienia dydaktyzmu mówi o sile duchowego przebudzenia i niezgodzie na powszechną desperację. W spektaklu wystąpią również Adam Ferency, Halina Łabonarska, Marcin Sztabiński, Martyna Kowalik i Otar Saralidze.

 Po spektaklu zapraszamy na rozmowę z Katarzyna Miller, psycholożką, psychoterapeutką, felietonistką ‘Zwierciadła’, autorką między innymi „Nie bój się życia", „Nie bój się zdrady”, "Być kobietą i wreszcie zwariować". Katarzyna Miller prowadzi również warsztaty psychoterapeutyczne dla kobiet.

W ramach programu "Scena opanowana, czyli kobiece wieczory" panie, które przyjdą do teatru co najmniej w trzyosobowej grupie, będą mogły kupić bilety w niższej cenie. Liczba miejsc jest ograniczona, a zgłaszać można się pod mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 


spoty

 

unia

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
iod@teatrdramatyczny.pl

 


 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

© 2014 Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa