DZIEŃ TEATRU PUBLICZNEGO
„BILET ZA 300  GROSZY”

 

SPRZEDAŻ  BILETÓW ZA 300 GROSZY NA SPEKTAKL ,,SINOBRODY - NADZIEJA KOBIET'' WYSTAWIANY 12 MAJA W TEATRZE DRAMATYCZNYM ROZPOCZNIE SIĘ W DNIU SPEKTAKLU CZYLI 12 MAJA.
JEDNA OSOBA MOŻE NABYĆ 2 BILETY. NIE PROWADZIMY REZERWACJI MIEJSC.


BILETY NA SPEKTAKL  DO TEATRU DRAMATYCZNEGO BĘDZIE MOŻNA NABYĆ DNIA 12 MAJA OD GODZ. 12.00 W KASACH:

 Sceny im. Gustawa Holoubka
PKiN, pl. Defilad 1
 
Sceny na Woli im. Tadeusza Łomnickiego
ul. Kasprzaka 22
 

Szczegółowe informacje na temat wszystkich granych w ramach akcji spektaklach dostępne na: stronie-kalendarzu www.dzienteatrupublicznego.pl oraz na stronie Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego.

W tym roku Dzień Teatru Publicznego obchodzony będzie już po raz czwarty. Pomysł tego święta zrodził się w 2015 roku, kiedy teatr publiczny w Polsce obchodził 250-lecie swojego istnienia. Majowa akcja biletu za grosze, w którą zaangażowało się wówczas 100 teatrów publicznych w całej Polsce była jednym z najważniejszych wydarzeń obchodów i cieszyła się wielkim powodzeniem. Na widowniach zasiadło blisko 50 tysięcy widzów – także, a może przede wszystkim  tych, którzy do teatru zaglądają rzadko lub wcale. Ten entuzjazm udało się utrzymać w kolejnych latach.

W tegorocznej akcji „Bilet do teatru za 300 groszy” znów weźmie udział  100 teatrów z 39 polskich miast, w tym – po raz kolejny – Teatr Dramatyczny m. st Warszawy. W tym roku w ramach programu zaprezentujemy spektakl pt. ,,Sinobrody - nadzieja kobiet''.  Sprzedaż biletów będzie prowadzona tylko w kasach teatru w dniu spektaklu 12 maja.

Spektakl grany jest w ramach Dnia Teatru Publicznego oraz towarzyszącej mu akcji „Bilet do teatru za 300 groszy”, która finansowana jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a koordynowana przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

 


spoty

 

unia

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
iod@teatrdramatyczny.pl

 


 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

© 2014 Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa