KUKUŁCZE JAJO /PODRZUĆ NAM SWOJE DZIECKO zaopiekujemy się nim, kiedy będziesz oglądać spektakl!

W wybrane dni miesiąca Teatr oferuje opiekę nad dziećmi w trakcie trwania spektakli na scenach w Pałacu Kultury i Nauki, oraz scenie na Woli. Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku od 4. do 9. roku życia. Zapewniamy opiekę doświadczonych pracowników, twórcze zabawy, masę frajdy dla najmłodszych i drobną przekąskę.

Koszt opieki nad dzieckiem – 10 zł

Jeśli masz gromadkę – za każde kolejne płacisz 5 zł

Bilet należy rezerwować z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem. Warsztaty dla dzieci odbywają się w Salach Prób Teatru Dramatycznego przez cały czas trwania spektaklu, także w trakcie przerwy. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Rodziców z dziećmi zapraszamy najpóźniej na 15 minut przed rozpoczęciem spektaklu. Prosimy o odbiór dzieci najpóźniej do 20 minut po jego zakończeniu.

 

Informacje i rezerwacje: 22 632 03 70
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Terminy najbliższych spektakli w ramach oferty ,,Kukułcze jajo"   28 października  PIJANI  oraz MADAME 25 listopada

Kwestionariusz do wypełnienia przez opiekuna do pobrania

REGULAMIN

Kukułcze jajo / Podrzuć nam swoje dziecko

 1. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4. do 9. roku życia.
 1. Z opieki podczas spektakli korzystają tylko dzieci rodzic/opiekun przebywa w tym czasie na spektaklu odbywającym się w Teatrze Dramatycznym m. st. Warszawy
 1. Jednorazowy koszt opieki nad dzieckiem wynosi 10 zł. Rodzic z więcej niż jednym dzieckiem za każde kolejne dopłaca kwotę 5 zł.
 1. Rodzic/opiekun zobowiązany jest do wcześniejszego wypełnienia kwestionariusza i przesłanie go najpóźniej do 2 dni przed wybranym spektaklem.
 1. Teatr nie podejmuje się opieki nad dzieckiem, które jest chore/przeziębione i mogłoby zarazić pozostałe dzieci.
 1. Opieka nad dziećmi sprawowana jest w czasie trwania spektaklu teatralnego od momentu przyjęcia dziecka do momentu odebrania dziecka przez rodzica/opiekuna, także podczas przerwy w spektaklu.
 1. Przyjmowanie i odbieranie dziecka odbywa się w miejscu wyznaczonym przez Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy.
 1. W wyjątkowych okolicznościach Teatr zastrzega sobie prawo do wywołania rodzica/opiekuna ze spektaklu.
 1. Rodzic/opiekun dziecka ponosi odpowiedzialność prawną i materialną za szkody na osobach i mieniu wyrządzone przez swoje dzieci.
 1. Teatr nie odpowiada za rzeczy pozostawione na terenie Teatru.
 1. Pracownicy Teatru nie są uprawnieni do podawania dziecku lekarstw.
 1. Teatr nie bierze odpowiedzialności za wypadki wynikające z tytułu nieprzestrzegania postanowień niniejszego regulaminu.

spoty

 

unia

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
iod@teatrdramatyczny.pl

 


 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

© 2014 Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa