UDOSTĘPNIJ POST I ZGARNIJ ŚWIĄTECZNY RABAT!

Udostępnij publicznie ten post na swojej tablicy, a otrzymasz zniżkę na bilet otwarty do Teatru Dramatycznego! Żeby załapać się na rabat kup bilet w kasie teatru do 23 grudnia. Udostępniony post pokaż kasjerowi lub udostępnij go w momencie zakupu biletu w kasie. Podaruj bliskim dobrze spędzony czas - kup bilet na prezent, a wybór spektaklu pozostaw obdarowanemu. Regulamin promocji:

REGULAMIN AKCJI „RABAT ZA UDOSTĘPNIENIE”

  1. Akcja „RABAT ZA UDOSTĘPNIENIE” dotyczy wyłącznie rabatu na zakup BILETÓW OTWARTYCH. Po naliczeniu rabatu cena BILETU OTWARTEGO wyniesie 50 zł dla dużego BILETU OTWARTEGO oraz 30 zł dla małego BILETU OTWARTEGO.
  2. Rabat należy wykorzystać (tj. zakupić BILETY OTWARTE z wykorzystaniem zniżki) w okresie od 18 do 23 grudnia 2017 roku.
  3. Podstawą do przyznania zniżki jest okazanie w kasie Teatru udostępnionego na swoim koncie fb postu dotyczącego akcji „RABAT ZA UDOSTĘPNIENIE”.
  4. Post można udostępnić wcześniej i pokazać go kasjerowi przed zakupieniem biletu lub udostępnić post bezpośrednio w momencie zakupu (również pokazując udostępniony post kasjerowi).
  5. Widz ma obowiązek poinformowania kasjera o tym, że zamierza kupić bilet w ramach akcji zanim bilety zostaną zafiskalizowane, umożliwia to naliczenie rabatu.
  6. BILETU OTWARTEGO nie można wymieniać na bilety na wydarzenia specjalne (m.in. Wieczór Sylwesterowy, premiery, imprezy zewnętrzne).
  7. Zakup BILETÓW OTWARTYCH w ramach akcji jest możliwy wyłącznie w kasach Teatru.
  8. Wymiana BILETÓW OTWARTYCH zakupionych w ramach akcji podlega regulaminowi dostępnemu na stronie Teatru.

spoty

 

unia


 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

© 2014 Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa