LEKCJA TEATRALNA - poznaj Teatr Dramatyczny od kulis!

TEATR. SCENOGRAFIA. KOSTIUMY. CHARAKTERYZACJA. PREMIERA. WIDOWNIA. ADAPTACJA. PERUKA. AFISZ. SCENA. BILET. RECENZJA. KURTYNA… Będzie dużo nowych pojęć, sporo chodzenia i jeszcze więcej do zobaczenia.

Zaczniemy od najbardziej oczywistych przestrzeni jak hol kasowy, foyer i widownia, przez korytarze, zakamarki, kulisy, pracownie (tak, też te na poziomie -1 gdzie Pałac Kultury i Nauki łączy się w jedną, wielką sieć niezgłębionych korytarzy), garderoby, charakteryzatornie, aż na scenę!

Zwiedzanie sceny Teatru w zabytkowych pomieszczeniach Pałacu Kultury i Nauki zapraszamy grupy zorganizowane: dzieci, młodzież szkolną oraz osoby indywidualne.

Kiedy oprowadzamy? w każdy poniedziałek w godzinach od 10:00-15:00*
Czas wycieczki: 70 min

Liczebność grupy: maksymalnie 30 osób

Kiedy rezerwować? najpóźniej dwa dni przed planowanym zwiedzaniem


BILETY:
osoby posiadające bilet na spektakl TD i dzieci
poniżej 12. roku życia – 1 zł
bez biletu – 10 zł

Szczegóły i zapisy pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

* „każdy” nie bez „ale” - oprowadzamy po zapisaniu się na listę przynajmniej 10 osób (indywidualnych lub grup)

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy, tel. 22 632 03 70, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


spoty

 

unia

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
iod@teatrdramatyczny.pl

 


 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

© 2014 Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa