Eduardo De Filippo

WEWNĘTRZNE GŁOSY

reż. Toni Servillo

 

 

Spektakl zdobył serca publiczności i krytyki w ponad 30 miastach na całym świcie, m.in. w Chicago, Petersburgu, Paryżu, Londynie, Madrycie i Budapeszcie. Niezwykła rola Toniego Servillo!

Alberto Saporito, któremu przyśniło się morderstwo przyjaciela, zaczyna myśleć, że zostało ono rzeczywiście popełnione przez rodzinę sąsiadów, co wprawia w ruch cały mroczny mechanizm podejrzeń i donosów. Dochodzi do pełnej “dezintegracji nieczystego sumienia”, a Alberto, nie mogąc zrobić niczego, by się wyzwolić, czuje się zarówno jej świadkiem, jak i tragicznym współsprawcą. Komedia Eduardo De Filippo, choć utrzymuje atmosferę zawieszoną gdzieś na pograniczu rzeczywistości i iluzji, w sposób zdecydowany dokonuje głębokiego zamieszania w nieczystych sumieniach swoich bohaterów, a co za tym idzie, w sumieniach samej publiczności.

 

Reżyseria: Toni Servillo
Sc
enografia: Lino Fiorito
Kostiumy: Ortensia De Francesco 
Światła: Cesare Accetta
Dźwięk: Daghi Rondanini
Asystent reżysera: Costanza Boccardi

 

OBSADA:

Chiara Baffi, Betti Pedrazzi, Marcello Romolo, Peppe Servillo, Toni Servillo, Gigio Morra, Lucia Mandarini, Vicenzo Nemolato,  Marianna Robustelli,  Antonello Cossia, Daghi Rondanini, Rocco Giordano, Maria Angela Robustelli,  Francesco Paglino

Współprodukcja  Piccolo Teatro di Milano-Teatro d’Europa, Teatro di Roma, Teatri Uniti

Spektakl z polskimi napisami.


spoty

 

unia

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
iod@teatrdramatyczny.pl

 


 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

© 2014 Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa