David Harrower

BLACKBIRD

15 lat temu Una uciekła z Rayem ze swego rodzinnego miasteczka. Uważała, że go kocha, myślała, że on kocha ją. Żadnemu z nich nie wolno było poddać się temu uczuciu. Schwytano ich, on trafił do więzienia, ona w gabinetach psychoterapeutów miała zastanawiać się co naprawdę ich łączyło. Kiedy uciekali Ray miał 30 lat.
Una - 12. Dzisiaj odnalazła go. Tylko kim on jest? Jej ukochanym, czy pedofilem, który zniszczył jej życie? Kochał ją, czy była tylko seksualnym obiektem? A może to spotkanie nigdy nie wydarzyło się naprawdę, a tylko Una przeżywa je wciąż i wciąż w swej wyobraźni. Co jest prawdą?

Kontrowersyjna sztuka szkockiego dramatopisarza Davida Harrowera została napisana w 2005 r. dla Festiwalu w Edynburgu. Pierwsze wystawienie reżyserował Peter Stein. Dramat został zainspirowany autentyczną historią Toby Studebakera, amerykańskiego żołnierza skazanego za stosunki seksualne z 12-latką.


reżyseria: Konrad Dulkowski

współpraca reżyserska: Rafał Gaweł

występują: Dagmara Bąk, Tomasz Sobczak.

w epizodach video: Krystyna Kacprowicz-Sokołowska, Natalia Wieczeryńska

 

Produkcja Teatru TrzyRzecze

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.trzyrzecze.pl

 

 
spoty

 

unia

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
iod@teatrdramatyczny.pl

 


 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

© 2014 Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa