"Bliski koniec, rozliczenie życia, apokalipsa"
.
.
.
13 lutego odbyło sie spotkanie w cyklu „Maska Jezus”. Czytał Leon Charewicz, w dyskusji po czytaniu wzięli udział dr Krystyna Stebnicka i prof. Tadeusz Bartoś.
.
Nadchodzi kres historii, spełniają się zapowiedzi, Królestwo już jest u progu. To czas sądu, rozdzielenia dobra i zła - na wieczność! Ocaleńcy (znienawidzeni przez wszystkich) gromadzą się przy Chrystusie - jak sępy wokół padliny. Będzie wielkie pomieszanie. Przyjdą oszuści podający się za Chrystusów - ZWODZICIELE! Kiedy konkretnie nastąpi ten Dzień Ostatni? Ani aniołowie w niebie, ani Syn tego nie wiedzą. Tylko Ojciec.
Chrześcijanie modlili się Maranta Tha. A On nie przyszedł.
.
Autorem koncepcji cyklu i jego prowadzącym jest Tadeusz Bartoś - filozof, profesor Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku. Opublikował m.in. „Ścieżki wolności”, „Wolność, równość, katolicyzm”, „Jan Paweł II. Analiza krytyczna”, „W poszukiwaniu mistrzów życia”, „Koniec prawdy absolutnej”. Prowadzi blog „Z punktu widzenia” – www.tadeuszbartos.blog.onet.pl
.
.
Relacja z dyskusji
..
Organizacja w ramach projektu "Źródła w Laboratorium Dramatu" współfinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


spoty

 

unia

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
iod@teatrdramatyczny.pl

 


 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

© 2014 Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa