Nabór na rok 2011 / 2012

W zgłoszeniu powinna znaleźć się pełnospektaklowa sztuka teatralna (scenariusze filmowe i inne formy literackie nie będą rozpatrywane), szczegółowe CV oraz list motywacyjny. Zgłoszenia można przesyłać do 9. września mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo pocztą na adres: Szkoła Dramatu, Teatr Na Woli, 01-211 Warszawa, ul. Kasprzaka 22 (obowiązuje data stempla pocztowego).

Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się 17. i 18. września 2011 roku. Kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę drogą mailową, potwierdzoną telefonicznie.

Jeden semestr kosztuje 2500 złotych. Zajęcia kończą się certyfikatem ukończenia szkoły.
.
Nauka odbywa się poprzez: warsztaty, seminaria, wykłady oraz klasy mistrzowskie. Zajęcia w Szkole prowadzą m.in.: Jacek Cygan, Zenon Waldemar Dudek, Aldona Figura, Maciej Gdula, Agnieszka Glińska, Jan Gondowicz, Jerzy Juk-Kowarski,  Hanna Krall, Marek Pruchniewski, Tadeusz Słobodzianek, Michał Walczak, Artur Żmijewski.

Słuchacze Szkoły Dramatu mają możliwość praktycznego sprawdzenia swoich umiejętności w krótkich formach scenicznych (monolog, skecz, piosenka) w Kabarecie na Koniec Świata działającym przy Scenie Przodownik w Warszawie.   

Absolwenci Szkoły mają pierwszeństwo w staraniach o staż, w czasie którego pracują nad swoimi projektami i uczestniczą w projektach scenicznych Laboratorium Dramatu w Teatrze Na Woli.

spoty

 

unia

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
iod@teatrdramatyczny.pl

 


 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

© 2014 Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa