rekonstruktor

MICHAŁ WALCZAK

REKONSTRUKTOR

one man show Wojciecha Solarza

 

Kontrowersyjny One Man Show, powstały we współpracy z historykami i archeologami. Na oczach widzów Pan Rekonstruktor będzie przenosił się w czasie. Poznamy dawne obyczaje, zapomniane języki i wojny. Poznamy przeszłość, żeby wiedzieć jaka będzie przyszłość. Rekonstruktor odsłoni najboleśniejsze polskie traumy, rozdrapie ukryte rany. Bo jest on połączeniem detektywa, szamana i Bogusława Wołoszańskiego. Przed nimi nic się nie ukryje, nie istnieją dla niego żadne wątpliwości, zagadki. Kobiety go kochają, mężczyźni mu zazdroszczą, dzikie zwierząta ustępują mu z drogi.

"Niesamowite terapeutyczne przeżycie", "po tym show schudłam 20 kilo", "teraz lepiej rozumiem mamę", to tylko niektóre przykłady z listów którymi Rekonstruktora zasypują zachwyceni widzowie obu płci, zwłaszcza kobiety. To nie tylko show historyczny. Rekonstruktor udzieli wielu indywidualnych porad praktycznych na przyszłość: jak zabezpieczyć się na wypadek wojny? Jak rozpalić ognisko zapalniczką? Jak zachować młodość na starość?

One man show Wojciecha Solarza oparty na tekście Michała Walczaka. Twórcy nawiązują do amerykańskiej tradycji komediowych monologów – formy pośredniej między spektaklem a kabaretem.

Masz coś co zapomniałeś a chciałbyś zrekonstruować? Ten show jest dla ciebie. Czujesz się źle w naszych czasach? Przenieś się do innych.

 

Michał Walczak i Wojciech Solarz o "Rekonstruktorze" (VIDEO)

Premiera odbyła się 13 stycznia 2011 o godzinie 19:00 w Laboratorium Dramatu

Spektakl grany na scenie Przodownik ul. Olesińska 21.

Czas trwania: 1 godz. 15 min. (bez przerwy).

 

 


spoty

 

unia

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
iod@teatrdramatyczny.pl

 


 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

© 2014 Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa